aplinkos apsaugos vadybos sistema

aplinkos apsaugos vadybos sistema
aplinkos apsaugos vadybos sistema statusas Aprobuotas sritis karo inžinerija apibrėžtis Visuma priemonių, kuriomis užtikrinamas veiksmingas aplinkos apsaugos vadybos planas ar procedūrų įgyvendinimas ir aplinkos apsaugos politikos tikslų ir uždavinių atitiktis. Pagrindinis veiksmingos aplinkos apsaugos vadybos sistemos bruožas – parengtos ir dokumentais patvirtintos procedūros ir instrukcijos, kuriomis užtikrinamas veiksmingas bendravimas ir veiklos tęstinumas. Esamos ISO 14001 ir Europos Bendrijos EMAS (EMAS dabar yra suderinta su ISO 14001) sertifikavimo sistemos patvirtina, kad sistema yra valdoma vadovaujantis tarptautiniu mastu pripažintu standartu. Taip pat gali būti sukurta sistema, pritaikyta konkrečios operacijos reikmėms. atitikmenys: angl. environmental management system pranc. système de gestion de l'environnement šaltinis STANAG 2545 „NATO aplinkos apsaugos terminų aiškinamasis žodynas“

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужно решить контрольную?

Look at other dictionaries:

  • environmental management system — aplinkos apsaugos vadybos sistema statusas Aprobuotas sritis karo inžinerija apibrėžtis Visuma priemonių, kuriomis užtikrinamas veiksmingas aplinkos apsaugos vadybos planas ar procedūrų įgyvendinimas ir aplinkos apsaugos politikos tikslų ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • système de gestion de l'environnement — aplinkos apsaugos vadybos sistema statusas Aprobuotas sritis karo inžinerija apibrėžtis Visuma priemonių, kuriomis užtikrinamas veiksmingas aplinkos apsaugos vadybos planas ar procedūrų įgyvendinimas ir aplinkos apsaugos politikos tikslų ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”